518 012 500 - Wesela i przyjęcia okolicznościowe
510 231 546 - Bistro & Catering

Aktualności

Newsy / ciekawostki / informacje, czyli najnowsze wieści prosto z naszego lokalu!

Sala główna na 400 osób - Sting Mszana Dolna

19 sierpnia 2023

🔔 Czy wiesz, że nasza sala weselna może zapewnić miejsce nawet dla 400 osób? Dzięki temu masz możliwość zorganizowania naprawdę ogromnego przyjęcia! Nie musisz rezygnować z zaproszenia dalszej rodziny lub większej ilości swoich znajomych. Nie musisz również obawiać się o to, że zabraknie miejsca do swobodnej zabawy. Dlaczego? Pomyśleliśmy o wszystkim i stosujemy najlepsze rozwiązania organizacyjne i architektoniczne!

💃🕺 Profesjonalny parkiet taneczny pozbawiony jakichkolwiek filarów – taniec to swoboda ruchu, a swoboda to brak ograniczeń. Kto choć raz bawił się na parkiecie z choćby jednym filarem pośrodku, ten wie, jak bardzo ogranicza to zabawę. W Stingu możesz bawić się na całego!

🍴🟡 Okrągłe stoły rozmieszczone wokół parkietu, czyli sala taneczna połączona z salą jadalnianą – dzięki temu Goście mają na bieżąco wgląd w to, co dzieje się na parkiecie. Są bardziej zaangażowani w zabawę, a orkiestrze lub DJ-owi łatwiej jest prowadzić imprezę. Goście przy okrągłych stołach bez przeszkód nawiązują kontakt (wszyscy widzą siebie nawzajem). Przejście pomiędzy stołami jest o wiele łatwiejsze niż w przypadku tradycyjnych, długich stołów. Do tego wyjście zza stolika na parkiet taneczny to kilka kroków – nie ma konieczności przechodzenia do osobnego pomieszczenia. Genialne, prawda?

✅ Poszczególne części sali umieszczone są na jednym poziomie – czyli brak schodów, schodków, czy choćby jednego stopnia dzielącego część taneczną z jadalnianą lub z przedsionkiem / toaletą. Panie w szpilkach z pewnością to docenią! Jest to również duże udogodnienia dla rodziców z dziećmi w wózkach oraz dla osób niepełnosprawnych.

Zapewnij wyjątkowe chwile sobie i swoim Gościom!

Zapraszamy do kontaktu:
📞 518 012 500
📧 kontakt@sting-com.pl


You must be logged in to post a comment.

Catering wigilijny
Sylwester 2023