518 012 500 - Wesela i przyjęcia okolicznościowe
510 231 546 - Bistro & Catering

Menu – imprezy okolicznościowe i catering

Imprezy okolicznościowe

seperator

Być może zastanawiasz się, dlaczego nie widzisz tutaj spisu dań tak, jak jest to w przypadku naszego Bistro.
Odpowiedź jest prosta i znajdziesz ją poniżej :)

... bo oprawa kulinarna jest BARDZO ważna!

Znając różnorodność gustów i mając na uwadze indywidualne preferencje smakowe każdego z naszych klientów oraz jego gości staramy się zapewnić Ci dostęp do potraw i napojów, które nie tylko wypełnią żołądek, ale i staną się rozkoszą dla podniebienia.

Elastyczność w kreowaniu oprawy kulinarnej każdego rodzaju imprezy jest niezwykle ważna. W Stingu wiemy to doskonale i dlatego właśnie dajemy Ci tę możliwość!

Stwórz SWOJE wyjątkowe menu!

To Ty decydujesz jakie dania, napoje oraz dodatki, w jakiej konfiguracji oraz ilości zostaną podane Twoim gościom, przy czym nie jesteś ograniczany żadną kartą potraw!

Skontaktuj się z nami i powiedz, co chciałbyś zobaczyć na stołach podczas Twojego przyjęcia. Jeśli nie jesteś w pełni zdecydowany, chętnie pomożemy Ci w wyborze. A jeśli chcesz, abyśmy to my przedstawili Ci gotowe propozycje menu adekwatnego do danego rodzaju imprezy – nic prostszego! Zdaj się na nasze doświadczenie :)

Catering

seperator

... abyś nie musiał martwić się gotowaniem :)

Nie masz czasu, umiejętności, albo możliwości? Powód nie jest ważny! Z radością przygotujemy wybrany przez Ciebie zestaw dań. W menu cateringowym, analogicznie jak w przypadku menu dla imprez okolicznościowych, obowiązuje elastyczność w doborze potraw, napojów i dodatków.

Wszystko dostarczymy pod wskazany adres!

Obsługa Twoich zamówień to dla nas czysta przyjemność :) Dostawa pod drzwi Twojego domu lub obsługa prowadzonego przez Ciebie eventu? W tym temacie czujemy się jak ryba w wodzie, więc możesz spokojnie polegać na naszej terminowości i niezawodności.

Catering wigilijny
Sylwester 2023